Akademia Nowego Pośrednictwa

Dołącz do akademii i rozkręcić własną agencję nieruchomości!

AKADEMIA NOWEGO POŚREDNICTWA – DOŁĄCZ TERAZ!

Czy wiesz, że od 2 lat z powodzeniem prowadzę agencję nieruchomości na swoich zasadach.  Mam sporo wolnego czasu, który wykorzystuję dla rodziny, na rozwój i inne projekty biznesowe. Nie wiszę na telefonie całymi dnia, nie wykonuję zimnych telefonów.

Pewnie pomyślisz, jak to robię i czy w ogóle coś zarabiam? Tak zarabiam i rozwijam swoją firmę w oparciu o mój własny model prowadzenia agencji nieruchomości. Żyję w coraz większej lekkości i realizuję swoje cele z pasją. Bo przecież nie chodzi o to, żeby się wypalić po kilku miesiącach pracy i szukania desperacko klientów.

W tym roku przeszkoliłam ponad 50 nowych agentów nieruchomości, którzy rozkręcają swoje marki agencyjne w całej Polsce. 

Zapraszam Cię również do mojego projektu!

Akademia Nowego Pośrednictwa to nie tylko pełne merytoryczne szkolenie, w którym nauczę Cię absolutnie od zera jak otworzyć i rozkręcić agencję nieruchomości, ale także szkolenia coachingowo-psychologiczne. Dlaczego takie połączenie?

Zauważyłam, że jest wiele osób, które mają zapał do pracy na swoim, chcą być agentami nieruchomości, ale napotykają na wiele blokad.

Nie zdobywają klientów.

Mają opór przed sprzedawaniem.

Nie wykorzystują praktycznie zdobytej wiedzy.

Boją się pokazać.

Idę więc krok dalej, i chcę pracować z Tobą również coachingowo. Jestem coachem holistycznym, sama przeszłam dużą życiową transformację, skończyłam m.in. Szkołę Psychologii Źródła i chcę dać Ci moją wiedzę i wsparcie, abyś nie tylko poznał zawód agenta od podszewki, lecz ruszył po odkrywanie swojego życiowego potencjału i cieszył się przygodą w nieruchomościach.

W drugiej części Akademii popracujemy zatem nad twoimi blokadami, programami, przekonaniami i tym, co tak naprawdę kryje się pod Twoich oporem przed np. zarabianiem dużych pieniędzy.

Dla kogo jest Akademia Nowego Pośrednictwa?

Dla osób, które

Chcą być pośrednikami pracującymi na własnych zasadach, w swojej lub innej agencji.

Dla osób, które

Chcą rozwijać się w nieruchomościach. Dla pasjonatów nieruchomości i poszukiwaczy twórczego, lekkiego życia w biznesie związanym z nieruchomościami.

Dla osób, które

Działają już w nieruchomościach i myślą też o pracy agenta. Dla inwestorów, projektantów, homestagerów.

Dołącz do akademii i rozkręcić własną agencję nieruchomości!

Co znajdziesz w Akademii Nowego Pośrednictwa?

Lidia Trzeciakiewicz

Autorka Akademii nowego pośrednictwa

Nazywam się Lidia Trzeciakiewicz i do ponad dwóch lat z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Pierwszą firmę założyłam w 2013 roku i od tego czasu miałam wiele biznesowych i życiowych lekcji.

Moja agencja nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie, dzięki mojemu modelowi sprzedaży nieruchomości, a przede wszystkim dzięki połączeniu marketingu z nieruchomościami i rozwojem osobistym.

Całą moją wiedzę i doświadczenie przełożyłam na Akademię Nowego Pośrednictwa, bo wierzę, że wiele osób w Polsce może zacząć właśnie w lekki sposób działać na rynku nieruchomości. Jestem również coachem w procesie certyfikacji i trenerem, bo sporą częścią mojego życia jest rozwój holistyczny człowieka.

Wiem, że w biznesie poza merytoryką jest ważny proces pracy nad własnymi przekonaniami i blokadami, dlatego z chęcią dam Ci moje wsparcie na Akademii również w tym zakresie.

kolejny termin

Ze względu na ilość projektów,  jeszcze nie ustaliłam kolejnego terminu Akademii.

Zapraszam się na mentoring dl agentów, jeśli chcesz pozyskać wiedzę ode mnie. 

Część merytoryczna Akademii obejmuje:

Aspekty prawne agencji

Umowa pośrednictwa, ustawy niezbędne dla agenta, forma prowadzenia działalności.

Pozyskiwanie klientów do agencji

Zakres działalności, relacje z klientami, pozyskiwanie klientów.

Przebieg transakcji sprzedaży

Przygotowanie oferty, promocja, homestaging, sesja zdjęciowa, wycena, drzwi otwarte, negocjacje, finalizacja.

Sprzedaż działek

Niezbędna dokumentacja, promocja.

Zarządzaniem agencją nieruchomości

Marka osobista, marketing, kalkulacje biznesowe, dokumentacja, zatrudnianie agentów.

Część rozwojowa obejmuje spotkania:

Czym jest życie w obfitości i lekkości?

Jak wprowadzić nowe jakości życia?

Co mnie blokuje i jak z tym pracować?

Jak osiągnąć sukces w biznesie w Nowej Erze?

Dołącz do akademii i rozkręcić własną agencję nieruchomości!

Zobacz co mówią o moim kursie dla agentów absolwentki:

Kurs na dochodową agencję w pełni spełnił moje oczekiwania i rozbudził chęć rozpoczęcia kariery zawodowej w tej branży. Profesjonalnie przygotowany i wyczerpujący tematy związane z prowadzeniem agencji, z naciskiem na stronę marketingową, ale także prowadzący krok po kroku przez ścieżkę, którą trzeba pokonać, aby odnieść w tej branży sukces. Pełne dobrej energii Lidia wzbudziły we mnie wiarę, że można ten biznes prowadzić dobrze i etycznie, co dla mnie jest ważne. Postanowiłam pójść dalej i rozpoczynam za chwilę kurs na pośrednika nieruchomości, serdecznie dziękuję:-)

Małgorzata Chrapkowska

Polecam szczerze kurs wszystkim, którzy chcą aktywnie działać. Lidia wyczerpuje temat organizacji agencji. Zaraża energią! Po kursie od razu chcesz działać. Mam dostęp do nagrań i materiałów, do których w każdej chwili mogę sięgać. Kurs dał mi przede wszystkim poczucie pewności siebie i wiary, że mogę prowadzić agencję na własnych zasadach. Działam od pierwszego dnia po zakończeniu kursu i mam z tego ogromną satysfakcję.

Karolina Kozłowska

Bardzo polecam. Charyzma Lidki jest niezwykła. Dużo wiedzy, przedstawionej w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. W 100% kurs spełnił moje oczekiwania. Jakość mogę potwierdzić tym, że tydzień po zakończeniu kursu już prowadzę agencję i mam pierwszych klientów dziewczyny jesteście super, bardzo dziękuję za ten produktywny czas

Aneta Celińska

Kurs pełen ciekawych informacji, w pozytywnym sensie wyczerpujący poleciłabym każdemu kto rozważa wyjściem na ścieżkę kariery agenta nieruchomości.

Karolina Rucinska

Mam dla Ciebie 2 pakiety:

Akademia pakiet basic

kolejna edycja wkrótce

akademia pakiet premium

DODATKOWO W PAKIECIE OTRZYMUJESZ: 

* W trakcie indywidualnych sesji przepracujemy Twoje problemy i wyzwania. Będę służyć Ci wsparciem mentoringowym przy rozwijaniu własnej agencji.

kolejna edycja wkrótce