start 2.Edycji kursu już 27.04.2024! TYLKO 20 MIEJSC!

kurs online - start 27 kwietnia 2024, limit MIEJSC!

Magnetyczna Agencja Nieruchomości

Kurs online, który dostarczy Ci kompleksowej wiedzy z zakresu nieruchomości oraz nauczy jak osiągnąć harmonię między życiem zawodowym a prywatnym. Będziesz mogła stać się autentyczną i spełnioną agentką nieruchomości, zdolną przyciągać klientów swoją magnetyczną energią!

Kim jest magnetyczna agentka?

Kurs na Magnetyczną Agencję Nieruchomości to klucz do nowej jakości życia i pracy! Stań się magnetyczną agentką, która nie tylko doskonale rozumie potrzeby klientów, ale także cieszy się spełnieniem zawodowym i osobistym. Dzięki modelowi biznesowemu kursu, zyskasz nie tylko umiejętności zawodowe, ale także więcej czasu na życie prywatne, pasje i wszystko, co kochasz. Przyciągnij klientów swoją autentycznością, poczuciem wartości i lekkością działania. Gotowa na transformację? Zapisz się i odkryj, jak być magnetyczną agentką nieruchomości, przyciągającą sukces z uśmiechem na ustach!

Równowaga w życiu

Magnetyczna agentka, ma tak ułożony model biznesowy, że ma czas na pracę, ale również na życie prywatne. Ma czas na swoje pasje, na hobby, na wszystko, co kocha w życiu.

w zgodzie ze sobą

Magnetyczna agentka jest przede wszystkim sobą! Kocha siebie, swoją pracę i umie pracować lekko, w poczuciu spełnienia przy tym dbając o klientów.

na własnych zasadach

Magnetyczna agentka przyciąga klientów sama! Wie, że jej poczucie wartości i kompetencje wystarczą, by klienci chcieli z nią pracować i chętnie ją wynagradzać.

Jesteś gotowa na inną jakość życia i pracy? Na zarabianie pieniędzy z lekkością, dużą ilością czasu, a przy tym z uśmiechem na ustach?!

Chcesz stać się magnetyczną kobietą i agentką nieruchomości, zdolną sama przyciągać klientów?

Ten kurs oferuje nie tylko wiedzę branżową, ale także klucz do innej jakości życia i pracy, umożliwiając zarabianie z lekkością, dużą ilością czasu i uśmiechem na ustach.

Zastanawiasz się, dlaczego sama wiedza o nieruchomościach nie wystarcza, aby odnieść sukces?

Ten kurs dostarcza istotnych informacji na ten temat, oraz skupia się na transformacji twojego mindsetu i oczyszczeniu podświadomości, aby przełamać blokady stojące na drodze do prawdziwego, lekkiego spełnienia.

img-new-lidia-trzeciakiewicz

o autorce kursu

Prowadzę biznes od 2013 roku. Miałam firmy produkcyjne, ale to nieruchomości skradły moje serce. Mam na koncie kilkadziesiąt transakcji oraz własne inwestycje. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego jestem coachem biznesowym. Wiem, jak wiele możemy osiągać, jeśli tylko sobie na to pozwolimy. Ponad wszystko cenię sobie wolność i pomagam kobietom rozwijać ich biznesy, aby miały czas i pieniądze na życie prywatne. Jeśli rezonuje to z Tobą, to dołącz do mojego kursu już teraz!
Lidia Trzeciakiewicz
Agentka nieruchomości i coach biznesowy

Co da Ci ten kurs:

Kompleksowe szkolenie, które pomoże Ci nie tylko otworzyć własną agencję, ale również osiągnąć pełną satysfakcję w pracy i życiu.

Dostaniesz Gotowy model biznesowy agencji nieruchomości (od formalności, po procedury pozyskania i obsługi klienta: negocjacje, sprzedaż, finalizacja).
Nauczysz się tworzyć magnetyczny marketing agencji i budować markę oraz poznasz sposoby pozyskiwania klientów bez zimnych telefonów.
Nauczysz się podpisywania umów tylko na wyłączność oraz otrzymasz Listę dokumentów potrzebnych do transakcji sprzedaży.
Poznasz mindset osoby bogatej (moduł coachingowo-terpautyczny poświęcony pracy z mindestem, przekonaniami; autohipnozy, wspierające Twój rozwój).
Dostaniesz dokumentację do prowadzenia agencji (umowa pośrednictwa, załączniki, wzór umowy przedwstępnej).
Bonus: Szkolenie z podstaw home stagingu (będziesz mogła sama zmieniać wnętrza bez i robić świetne oferty).

start 2.edycji kursu już 27.04.2024! dołącz teraz!

kurs jest dla kobiet, które:

Chcą mieć dobrze prosperującą agencję nieruchomości.
Chcą mieć dobrze prosperującą agencję nieruchomości.
Szukają równowagi i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.
Chcą mieć fajnych klientów, którzy sami przychodzą.
Szukają zmiany zawodowej w swoim życiu.
Chcą rozwoju swojej agencji nieruchomości (jeśli już ją masz).

Mężczyźni również skorzystają z kursu, ale z doświadczenia wiem, że większość moich klientek to kobiety, dlatego do Was Kochane głownie mówię.😊

Jak wygląda kurs?

Cały kurs podzielony jest na 4 moduły, będą to szkolenia na żywo po ok. 3h (godz. 10-13, w dniach 27-28.04 oraz 11-12.05 o godz. 10:00-13:00 - czyli 2 weekendy, po których będziesz gotowa do uruchomienia agencji).

Czym ten kurs różni się od innych na rynku?

Zaufaj intuicji i wkrocz na ścieżkę spełnienia w branży nieruchomości!

Magnetyczna Agencja Nieruchomości to niepowtarzalny kurs, który łączy nie tylko wiedzę biznesową z nieruchomościami, lecz także marketing z podejściem coachingowo-terapeutycznym. Nawet jeśli posługujesz się już wiedzą prawną z zakresu obrotu nieruchomościami, to nadal to za mało, abyś mogła zbudować rozpoznawalną markę na rynku. Mój kurs jest stworzony dokładnie po to, aby Ci w tym pomóc. Podchodzę do wszystkiego w życiu holistycznie, a to podejście przenoszę także do biznesu. Zaufaj swojej intuicji! Dołącz do mnie, a poprowadzę Cię ku spełnieniu w tej branży!

Dlaczego KOBIETY wybierają ten KURS?

Dołącz teraz do 2. EDYCJI kursu!

Magnetyczna Agencja Nieruchomości

2. edycja

3999 ZŁ
3 999 zł

PRZEDSPRZEDAŻ W NAJNIŻSZEJ MOŻLIWEJ CENIE DO 8.04.2024! POTEM CENA WZROŚNIE!

Chcesz rozłożyć płatność na raty? Napisz do mnie: kontakt@lidiatrzeciakiewcz.pl

start 2. EDYCJI kursu już 27.04.2024! dołącz teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu dostajesz w dniu 9.03.2023 na pełne 12 m-cy. Dostęp do grupy na Facebooku dostajesz od razu. Spotkania na żywo odbywają się 9,10,16,17 marca 2024 roku o godz. 10-13.

Czy jeśli jestem agentem, mam jakieś doświadczenie to skorzystam z kursu?

Tak! Super, że masz już wiedzę merytoryczną z obrotu nieruchomościami. Ten kurs da Ci narzędzia marketingowe do rozwoju agencji oraz pracę coachingową z sobą samą. To jest najważniejsze w rozwoju biznesu w nowych jakościach spełnienia i równowagi życiowej.

ILE CZASU POTRZEBUJĘ NA PRZEROBIENIE KURSU?

Lekcje są w formie kilkunastominutowych lekcji, ułożone w moduły, kurs zajmie Ci od 2 do 3 tygodni. I jesteś gotowa do działania na rynku z własną agencją nieruchomości!

JAKIE SĄ TERMINY SPOTKAŃ?

Spotkania na żywo odbędą się w dwa weekendy 27-28.04 oraz 11-12.05 w godz. 10-13. Na platformę wrzucimy nagrania w ciągu 1 doby.. Możesz mi wcześniej napisać pytania, jeśli wiesz, że Cię nie będzie i odpowiem na nie.

CZY MUSZĘ SIĘ ODZYWAĆ I POKAZYWAĆ TWARZ NA ZOOM?

Oczywiście, że nie musisz, ale tworzę bezpieczną dla Ciebie przestrzeń i wiem, że te spotkania wzmocnią Cię.

JAK DŁUGO BĘDĄ DOSTĘPNE NAGRANIA?

Masz pełne 12 m-cy dostępu do kursu na platformie kursowej.

CO TO SĄ AUTOHIPNOZY I CZY MUSZĘ JE ROBIĆ?

Nagrałam dla Ciebie autohipnozy, czyli tzw. medytacje prowadzone, które doskonale wzmacniają proces transformacji. Od Ciebie oczywiście zależy, czy będziesz chciała wykorzystać to narzędzie podczas swojego procesu.

Stwórz MAGICZNĄ AGENCJĘ NIERUCHOMOŚCI!

Dołącz do kursu, który zapewni Ci pełen zakres wiedzy biznesowej i branżowej oraz pokaże jak być autentyczną i spełnioną agentką nieruchomości, przyciągającą klientów swą magnetyczną energią!