Dyscyplina światła
manifestacja z serca

Wiesz, że jesteś potencjałem światła, cząstką boskiej miłości. Jeśli tego jeszcze nie czujesz, to też jest okej. Każdy z nas żył w zapomnieniu, i ciągle bywa w tej przestrzeni oddzielenia. Ja też. Fruwam i się oddzielam, bywam tam i wracam do ego osobowości. To jest normalne, ludzkie, ziemskie. Jest to jednak możliwe, żeby te okresy oddzielenia od źródła (mentalne, emocjonalne, bo my zawsze jesteśmy przecież połączeni, tylko zapominamy) skracać, utrzymywać na dłużej połączenie. Im bardziej oddamy się pewnym praktykom swojego serca, dbaniu o wysokie wibracje, tym lepiej będziemy się czuć. Tym bardziej będziemy czuć tę boską obecność w nas.

Do tej pory ostatnie lata praktykowałam ze sobą i klientami uzdrawiania na różnych poziomach podświadomości. Jest to potrzebny etap, szczególnie dla naszej podświadomości, mentalności. Teraz chcę pójść z Tobą o krok dalej.

Chcę połączyć się ze źródłem, któremu możemy w pełni zaufać. Często tylko intelektualnie ufamy wszechświatowi, Bogu. Powtarzamy to, a i tak naciskamy na rzeczywistość. A to co powinniśmy wtedy zrobić, to poddać i usłyszeć cichy głos serca. Ono nam powie, wprost ze źródła, od Boga.

Połączenie z naszym energetycznym sercem, jest jak powrót do domu. Z tego miejsca zaczyna się zmieniać rzeczywistość, a Ty stajesz się źródłem światła dla innych. Twój potencjał światła, do którego jesteśmy masowo przebudzani rośnie. Przechodzisz przez różne zmiany, wydarzenia, ale najważniejsze jest utrzymać poziom wysokiej wibracji.

Do takiej praktyki medytacyjnej Cię zapraszam w ramach Dyscypliny Światła. Regularność jest bardzo ważna. Będziemy spotykać się na zamkniętym profilu na Instagramie (@dyspcyplinaswiatla).

Dyscyplina Światła to:

img-06-lidia-trzeciakiewicz
img-01-lidia-trzeciakiewicz
o mnie

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami. Wiem, również, że energia miłości jest tym co uzdrawia nas najbardziej i do niej chcę Ci pomóc dotrzeć na Twojej drodze.

Subskrypcja na 1 miesiąc

88 zł na miesiąc
  • Łącznie 8 spotkań medytacji serca na żywo
  • 1 warsztat online

Subskrypcja na 6 miesięcy

499 zł na miesiąc
  • Łącznie 48 spotkań medytacji serca na żywo
  • 6 warsztatów online

Dostęp na zawsze

799 zł na miesiąc
  • Bez limitu medytacji serca na żywo
  • co najmniej 12 warsztatów online