ebook, który pokazuje możliwości

Jak zarabiać w nieruchomościach

bez kapitału?

Zobacz nowe możliwości w zarabianiu

nieruchomości dla poczatkujących!

Dzięki temu ebookowi, zobaczysz jak wiele jest możliwości zarabiania na rynku nieruchomości. Te opcje są dla Ciebie dostępne!

Chcesz mieć nowe źródło dochodu?

myślałaś o nieruchomościach wcześniej?

chesz zarabiać dobre pieniądze?

jesteś w dobrym miejscu

Nieruchomości dają ogromne możliwości, od bycia agentką po własne inwestycje. Przygotowałam do Ciebie zestawienie tych form zarabiania na nieruchomościach, które nie wymagają nakładów finansowych lub tylko minimalne. Chcę, żeby kobiety podejmowały mądre decyzje finansowe i mam nadzieję, że ten ebook Cię do tego zainspiruje.

naucz się konkretnie zarabiać

Ten ebook jest dla Ciebie jeśli:

jak zarabiać na nieruchomościach bez kapitału

kapitał - Główna blokada

Nie mając pieniędzy na start i zakup nieruchomości, naprawdę możesz już zacząć działać. Sama jestem przykładem osoby, która zaczynała bez finansów. One przyszły z czasem. Dlatego przeczytaj tego ebooka do dobrej kawy i zobacz sama, ze Ty również możesz zmienić życie z nieruchomościami lub przynajmniej być krok bliżej marzeń.

7 konkretnych sposobów

Wymieniam i opisuję 7 sposobów na działanie w nieruchomościach. Większość z nich sama testowałam.

realne doświadczenie

Ten ebook to realne doświadczenie a nie wiedza ze szkoleń. Testowałam, zarabiałam i mam swoje wnioski.

początek drogi

Pobierając ebooka, zapisujesz sie do grupy kobiet, które chcą mądrze zarabiać, inwestować i realnie zarabiać.

lidia-trzeciakiewicz-img-01
autorka ebooka

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem przedsiębiorczynią, mamą, żoną. Leci 11 rok mojego życia w biznesie, w którym cenię sobie po latach spokój i bezpieczeństwo, a przede wszystkim moje życie osobiste.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. 

Jestem coachem i terapeutką, ale także inwestorką. Nieruchomości uwielbiam, prowadziłam własną agencję, inwestuję i wiem, jaki to ciekawy i piękny biznes. Tego Cię tu uczę.

REKOMENDACJE

Co mówią moje kursantki?

Pracuję z kobietami głównie grupowo, prowadzę webinary, spotkania, szkolenia i kursy. Wierzę, że to czas dla kobiet na mądre zarabianie. Mamy wszystkie marzenia o bezpieczeństwie, wolności i możemy je spełniać. Jednym z moich ziemskich talentów są właśnie nieruchomości i tego Cię nauczę.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

dowiedz się jakie masz opcje na mądre zarabianie

Nieruchomości bez kapitału, to możliwe