Jak przejść

z etatu na swoje?

masterclass

bezpłatny

3.12 (niedziela) godz. 10:00

Decyzja o przejściu z etatu na własny biznes może wywołuje w tobie uczucie strachu przed nieznanym?

Zastanawiasz się, co tak naprawdę powoduje lęk przed podjęciem decyzji o opuszczeniu etatu?

Opuścić etat, a potem co dalej? To pytanie często budzi Twój niepokój i chcesz dostać odpowiedź?

cZAS NA PIERWSZY KROK!

Być może od pewnego czasu rozważasz ten pomysł i zastanawiasz się, jak zrobić krok w kierunku własnej działalności. Dobrze, że tu jesteś! Chcę Ci pokazać drogę i przedstawić rozwiązania, które pomogą Ci podjąć tę decyzję, jednocześnie przechodząc przez ten dla każdego trudny proces w sposób komfortowy dla Twojego układu nerwowego.

Na masterclassie dowiesz się:

blog-03-lidia-trzeciakiewicz
img-01-lidia-trzeciakiewicz

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

Zapisz się już teraz

NA BEZPŁATNY MESTERCLASS!