Bezpłatny WEBINAR

27.08.2023 niedziela godz. 11:00

Jak rozwinąć swój

potencjał?

NIE CZEKAJ, JUŻ TERAZ

ROZWIŃ SWÓJ POTENCJAŁ!

Dzięki temu webinarowi odkryjesz ten kawałek siebie, którego nie widzisz, a który jest Twoim naturalnym darem.

.

Czujesz, że coś Cię blokuje, nie możesz ruszyć z miejsca, napotykasz przeszkody?

Chcesz poznać siebie bardziej i skonfrontować ze swoim potencjałem?

Chcesz zacząć budować lżejsze, łatwiejsze i piękniejsze życie?

Droga do odkrycia prawdziwego potencjału...

Twój potencjał jest dużo większy, niż Ci się wydaje. Musisz dostrzec swoje talenty i dary, by móc je rozwijać. Musisz także zbudować jeszcze większe poczucie wartości, by wieść lżejsze życie. Twoje przekonania i wzorce, które masz, są jak warstwy, które zakrywają to, co masz w sobie najcenniejsze. Pozwól sobie spojrzeć na te warstwy, aby zacząć żyć pełnią życia!

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

img-06-lidia-trzeciakiewicz
ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ

Co zyskasz?

Przeprowadzę Cię przez proces odkrycia tego kawałka siebie, którego nie widzisz, a jest Twoim naturalnym darem. Przez 2h pokażę Ci, gdzie jest to miejsce w Tobie, które chce być dostrzeżone, a być może na wiele lat schowałaś je głęboko w sobie.

Nauczysz się pracować ze sobą

Zdobędziesz kolejne kroki do pracy nad uzdrowieniem siebie. Odkryjesz ten kawałek siebie, za którym tęsknisz.

Zobaczysz swoje naturalne dary

Rozpoczniesz proces odkrywania swojego potencjału. Połączysz się ze swoją duszą w procesie Soul Body Fusion.

Otrzymasz autohipnozę

Otrzymasz bezpłatną autohipnozę odkrycia swojego potencjału. Połączysz się ze swoją misją.

img-01-lidia-trzeciakiewicz
PROWADZĄCA WEBINAR

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

REKOMENDACJE

Co mówią uczestniczki?

Dowiedz się, jak pracować ze sobą, by w pełni połączyć się ze swoją misją. Jest to proces, który zacznie się na tym webinarze - otrzymasz konkretne wskazówki do dalszej pracy ze sobą.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

NIE CZEKAJ, JUŻ TERAZ

ROZWIŃ SWÓJ POTENCJAŁ!

.