KURS ONLINE - START JUŻ 31 MARCA

Kosmicznie pewna siebie

Poczuj się pewniej w swoim ciele i swoim biznesie oraz rozwijaj się szeroko w swojej branży. Uwolnij blokady, zacznij wierzyć w swoją wartość oraz w to, że zasługujesz na sukces. Dołącz teraz do kursu!

Brakuje Ci pewności siebie? Wiele kobiet cierpi z powodu braku pewności siebie, szczególnie w kontekście prowadzenia biznesu. Brak tej cechy może wpłynąć na ich skuteczność, motywację i sukces własnego biznesu.

Masz trudności w sprzedaży? Niektóre kobiety mają trudności w sprzedaży swoich produktów lub usług, ponieważ czują się niekomfortowo w roli sprzedawcy. Nie wiedzą, jak przekonywającą prezentować swoje oferty, aby przyciągnąć klientów.

Czujesz w sobie syndrom oszusta? Wiele kobiet odczuwa wewnętrzne poczucie, że nie są wystarczająco kompetentne, aby prowadzić własny biznes. To prowadzi do tzw. syndromu oszusta, który utrudnia podejmowanie decyzji i rozwój biznesu.

jedyny taki kurs online!

Ten Kurs stworzyłam, żebyś mogła poczuć się pewnie w sobie, swoim ciele, ze swoim przekazem i szeroko iść w świat ze swoim biznesem! Żebyś mogła sprzedawać w biznesie bez sprzedawania! To jest możliwe! Brak poczucia pewności tego, jaką wartość dajesz światu i kim jesteś, to główna przyczyna zastoju w kobiecym biznesie i w życiu! Chodzi o głębokie poczucie, że jestem wartościowa i zasługuję na wszelką obfitość tego świata! Bez tego poczucia Twój biznes nie rozkwitnie, a Ty będziesz chować się przed światem, robiąc po cichutku swoją robotę. Tylko kosmicznie pewna siebie, możesz wejść na inny poziom rozwoju w biznesie. Z syndromem oszusta, wątpliwościami, wiecznymi pytaniami, czy się nadaję, niestety nie rozwiniesz biznesu marzeń, który przyciąga klientów i pieniądze jak magnes.

ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

dzięki TEMU kursowi:

zyskasz pewność siebie

Uzdrowisz swój syndrom oszusta i zaczniesz wierzyć w siebie i swoje umiejętności. Dzięki praktycznym narzędziom i technikom, nauczysz się, jak budować swoją pewność siebie i przekonywać samą siebie, że zasługujesz na sukces w biznesie.

Przetransformujesz słabości

Dokonasz transformacji swoich słabości, aby rozbłysnąć pięknym światłem jak gwiazda na kosmicznym niebie, która nie ma wątpliwości, po prostu świeci z innymi gwiazdami! Zyskasz wewnętrzną energię, siłę oraz motywację do działania w swoim biznesie.

wzmocnisz swój przekaz

Wzmocnisz swój przekaz w biznesie, wyraźniej i skuteczniej zaczniesz komunikować się z klientami i partnerami biznesowymi. Nauczysz się, jak przyciągać uwagę klientów i sprzedawać swoje produkty lub usługi bez nachalnego sprzedawania.

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Na co dzień zajmuję się podświadomością, emocjami i jestem ekonomistką. Od 2013 roku prowadzę swoje firmy.

Temat finansów to mój konik, nie dlatego że zawsze miałam ich mnóstwo, tylko dlatego, że życie od urodzenia uczyło mnie finansów. Najpierw wyjścia z poczucia braku, potem nauczenia się generowania wyższych kwot i ich utrzymywania.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

Wybierz swój pakiet

Kurs to 4 spotkania na żywo na zoom — każdy po 2 h (będą dostępne nagrania, jeśli nie możesz być na żywo) oraz 2 autohipnozy, które zalecam Ci stosować przez 14 dni dla wzmocnienia efektu.

BASIC

888
 • 2 autohipnozy, które wzmocnią i wyniosą Twoją pewność siebie na kosmiczny poziom.
 • 4 spotkania na żywo (oraz nagrania)
 • Kosmiczną pewność siebie, która zostanie z Tobą już na zawsze!

PREMIUM

2490
 • 2 autohipnozy, które wzmocnią i wyniosą Twoją pewność siebie na kosmiczny poziom.
 • 4 spotkania na żywo (oraz nagrania)
 • Kosmiczną pewność siebie, która zostanie z Tobą już na zawsze!
 • Warsztat uwalniam blokady finansowe (wartość 279 zł)
 • 3x1h sesje mentoringu biznesowego (do wykorzystania do końca sierpnia 2023)
lidia-trzeciakiewicz-img-02

ROZKŁAD JAZDY

31.03.2023 (piątek) godz. 10:00

4.04.2023 (wtorek) godz. 10:00

6.04.2023 (czwartek) godz. 10:00

11.04.2023 (wtorek) godz. 10:00 – sesja pytań i odpowiedzi

BĄDŹ KOSMICZNIE PEWNA SIEBIE!

Poczuj się pewniej w swoim ciele i swoim biznesie oraz rozwijaj się szeroko w swojej branży. Uwolnij blokady, zacznij wierzyć w swoją wartość oraz w to, że zasługujesz na sukces. Dołącz teraz do kursu!

Co mówią uczestniczki?

Energia, którą zyskasz po tym kursie i pewność siebie będzie kosmiczna! Tego nie znajdziesz w innym miejscu w sieci! Nauczysz się przyciągać, a nie prosić, sprzedawać bez sprzedawania!

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

FAQ

Masz pytania? Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi oraz rozwiejesz wątpliwości dotyczące kursu KOSMICZNIE PEWNA SIEBIE.

Nie, treści o pewności siebie są uniwersalne i wykorzystasz je w każdej dziedzinie życia, ale będę dużo mówić o pewności siebie w biznesie i sprzedaży, bo tam chcemy przyciągać klientów, finanse. Niemniej w życiu osobistym lub pracy na etacie też wykorzystasz całą wiedzę.

Nie, wszystkie spotkania będą nagrane i udostępniane w zamkniętej grupie na Facebooku. Jeśli nie masz Facebooka, to otrzymasz link do nagrania.

TERMINY SPOTKAŃ

Spotykamy się na ok. 2h:

 • 31.03.2023 (piątek) godz. 10:00
 • 4.04.2023 (wtorek) godz. 10:00
 • 6.04.2023 (czwartek) godz. 10:00
 • 11.04.2023 (wtorek) godz. 10:00 – sesja pytań i odpowiedzi

W zamkniętej grupie na Facebooku przez rok.

Nagram dla Ciebie autohipnozy, czyli tzw medytacje prowadzone, które doskonale wzmacniają proces transformacji. Od Ciebie oczywiście zależy, czy będziesz chciała wykorzystać to narzędzie podczas swojego procesu.

3-godzinne sesje mentoringu z Pakietu Premium możesz wykorzystać od momentu zakupu do 30.08.2023 r.

Na stronie kursu dostępne są dwa rodzaje kursów online: wersja Basic oraz wersja Premium. Cena wersji Basic wynosi 555 złotych, natomiast wersja Premium kosztuje 1440 złotych. Jeśli chcesz dokonać płatności za kurs, możesz skorzystać z dwóch opcji. Pierwsza z nich to szybkie przelewy – Przelewy24, BLIK lub PayPal, dzięki którym transakcja będzie przeprowadzona błyskawicznie i bez problemów. Druga opcja to sklep online, gdzie również możesz dokonać płatności za kurs.

100% gwarancja SATYSFAKCJI ALBO zwrot pieniędzy!

Jestem tak pewna jakości wiedzy, którą znajdziesz w moim kursie, że daję Ci aż 90-dniową gwarancję bezpieczeństwa Twojego zakupu. Jeśli ten kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze, które wydałaś.