Lidia Trzeciakiewicz

Program coachingowy do Samodzielnej pracy z moim wsparciem

Słyszę siebie

Dołącz do programu i wyrusz w fascynującą podróż do zbudowania siebie na nowo. Program jest formą pracy coachingowej ze sobą.
Przez 6 m-cy masz dostęp do Q&A, które odbywa się na zoom raz w miesiącu.

Dlaczego jedne kobiety mają sukces, inne nie?

Jedne kobiety aż eksplodują od radości i sukcesu, a inne nie mogą ruszyć z miejsca. I to co przygotowałam w kursie, to naprawdę holistyczna ścieżka, która otworzy Cię na sukces. Bez zostawienia tego bagażu, przetransformowania tej części Twojej historii, która już nie musi być aktywna w Tobie, trudno iść do lekkości. Taki paradoks, niemniej nie ja wymyśliłam te zasady gry na planecie. Ja je tylko poznałam i teraz podaję Ci to dalej.

Uzdrów przeszłość

Od tego potrzebujemy zacząć, by inaczej czuć się w swoim obecnym życiu.

Poczuj lekkość

Chcesz doświadczyć uczucia lekkości, spełnienia i uwolnienia od negatywnych przekonań.

Pokochaj siebie

Chcesz poczuć miłość, uznanie i akceptacje dla siebie samej na najgłębszym poziomie.

Odkryj blokady i przekonania, które Cię hamują, i uwolnij swój potencjał!

Starasz się, rozwijasz, a rezultaty nie są takie, jakie byś chciała?

Nie widzisz realnych zmian w życiu. Czujesz, że dużo robisz, ale nie odnajdujesz pełni szczęścia. Jesteś wypalona zawodowo, przemęczona pracą lub własnym biznesem albo rodziną. Doskonale to rozumiem i wiem, że zmiana mindsetu oraz uwolnienie emocji z przeszłości pozwolą Ci zmienić rzeczywistość. Tak to działa!

Nie wiesz, czego naprawdę chcesz, zagubiłaś się w życiu?

Czujesz pogubienie w życiu. Targają Tobą złość, emocje lub wręcz przeciwnie nie czujesz emocji. Pragniesz od życia więcej. Chcesz wprowadzić zmiany, ale coś Cię blokuje. Nie wiesz jak to zrobić? To jesteś w dobrych rękach!

o autorce programu

Jestem mentorką biznesową, hipnoterapeutką i coachem, ale największy mój zasób to własna transformacja. Była to bolesna wieloletnia droga powrotu do siebie, do wewnętrznego domu, zebrałam multum wiedzy i doświadczania i daję Ci esencję, byś Ty mogła , jak w drodze na skróty, przejść przez ten proces. Prowadzę Cię do odczuwania i bycia ze sobą zawsze. Jest to stan, w którym już nie szukasz odpowiedzi na zewnątrz, bo umiesz je wydobyć z wnętrza siebie. My kobiety mamy ten naturalny dar i wiem, że skoro tu jesteś, to czujesz podskórnie, że Twoja dusza chce już żyć inaczej!
Poza fizycznymi zmianami na każdym poziomie, które wydarzyły się u mnie w ostatnich latach, od relacji, po zmianę zawodu i miejsca zamieszkania, to najbardziej widzę zmianę swojej świadomości i emocjach. Teraz kocham życie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!
Lidia Trzeciakiewicz
Mentorka Kobiet

DLACZEGO TEN PROGRAM JEST WYJĄTKOWY?

Konfrontujesz się w nim z najważniejszymi obszarami Twojego wnętrza i podświadomości. To tam zaczyna się sukces i tam trzeba szukać, ewentualnych blokad, tego co już nie służy.

8 nagrań dla Ciebie

Poczujesz się, jakbyś była na indywidulanym warsztacie ze mną. Masz nagranych solidnych 8 lekcji do pracy warsztatowej ze mną.

Autohipnozy i medytacje

Dostajesz ode mnie bardzo skuteczne narzędzia do pracy z podświadomością w formie autohipnoz i medytacji terapeutycznych, które pozwolą Ci uzdrowić bardzo znaczące obszary emocji i doświadczeń.

Na żywo raz w miesiącu

W ramach programu raz w miesiącu organizuję zoom na żywo, na który możesz przyjść się skonsultować, zapytać, podzielić swoim doświadczeniem i przeżyciami w trakcie realizacji programu. Jestem dla Ciebie!

Ten program to początek Twojej drogi do zbudowania siebie na nowo.

To początek nowej życiowej drogi z poszerzoną samoświadomością, dzięki której zobaczysz świat takim, jakim jest naprawdę. Fundament do odrodzenia się bez warstw przekonań, ran, opinii, pod którymi kryjesz się prawdziwa Ty. To miłość i uznanie dla siebie samej na najgłębszym poziomie.

Ten program to przestrzeń dla kobiet, które pragną trwałej fundamentalnej zmiany w życiu.

To doświadczenie lekkości i uwolnienia, które poczujesz w trakcie programu i przez wiele tygodni po nim. To spotkania w formie nagrań 1:1 z Tobą, w których dotrzesz do swojego wewnętrznego głosu.

Rozpocznij swoją transformację i spełnij marzenia!

Co w programie?

W kursie konfrontujesz się z tym, co nosisz w podświadomości:

Jak wygląda Program?

Program przerabiasz we własnym tempie, zalecam Ci robić każdą lekcję co ok 5-7 dni, a czas wolny to integracja tego co się pokazało i udzrowiło.

Czego możesz się spodziewać?

Co Cię czeka w Programie?

Po tym Programie poczujesz się po prostu sobą! Odkryjesz prawdziwe źródło kobiecej mocy, by pewnie czuć się w końcu sobą i rozgościć się w swoim prawdziwym życiu! Takim, jakiego z głębi serca pragniesz!

Bądź w procesie w korzystnym dla Ciebie tempie, i wiedz, że jestem tuż obok!

Usłysz siebie!

Umysł może dawać Ci wiele wymówek, więc bądź bardzo uważna. Serce Twoje już wie, czy jesteś gotowa i czy jest to coś właśnie dla Ciebie.

Dołącz do miejsca pełnego miejsce kobiecości, uzdrowienia i samorozwoju.

Dlaczego klientki wybierają ten program?

Best choice!
Twoja inwestycja
1899 zł
1899 zł
Program różnił się tym od innych, że nie miał ściśle określonej struktury, nie było nic na siłę i wedle grafiku. Moim zdaniem dlatego tak pięknie płynął, zgodnie z potrzebami i energią grupy. Bezpieczna i pełna zaufania przestrzeń, dzięki której odważnie i szczerze można było podzielić się swoimi przeżyciami lub przemyśleniami, a także poznanie cudownych kobiet, z którymi wspólnie odbyłyśmy wspaniałą podróż. Jestem pełna energii i odwagi. Czuję, że coś się we mnie zmieniło i transformowało. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ten program i energia, jaką przekazujesz odmienia życie. Dziękuję, za ten program, za to, że tak chętnie dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem, że otwarcie i szczerze pokazujesz swoją drogę rozwoju. Jesteś dla mnie prawdziwą inspiracją.
skrzydla-tlo-img
Aga
Pierwszy raz uczestniczyłam w spotkaniach, gdzie każdy miał przestrzeń do swobodnego wypowiedzenia się i wyrażenia siebie. Z uwagi na stosunkowo niewielką grupę uczestniczek, podejście Lidki miało możliwość być bardzo indywidualne i zadane pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Bez zbędnych skryptów, stosu materiałów i notatek. Sama esencja serca. Największą wartością była niesamowita energia przepięknych Kobiet — inspirujących, świadomych, z pomysłami na siebie, biorących życie pełnymi garściami. Czuję, że to dopiero początek. Absolutna magia.
skrzydla-tlo-img
Agnieszka
Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty. Kameralna grupa pozwalała na to, że było intymnie, a z drugiej zmuszała do realnej i aktywnej pracy nad sobą. Lidka stworzyła doskonałą, bezpieczną atmosferę. Doceniam bardzo, że poświęcała nam tyle czasu, ile potrzebowałyśmy, często wydłużając zajęcia. Jej stopień zaangażowania dawał poczucie bezpieczeństwa i bycia zaopiekowaną. Ogromną i chyba największą wartością były dla mnie to, że dzieliła się z nami swoim doświadczeniem i przykładami z życia. Z całego serca dziękuję Ci Lidka za możliwość wzięcia udziału w tym programie.
skrzydla-tlo-img
Monika
Największą wartością tego programu było zaangażowanie Lidii, dzielenie się wiedzą, szczegółowe wytłumaczenie mechanizmów i schematów kierujących naszym życiem, możliwość przyjrzenia się temu z innej perspektywy. Program trwał tylko "6 tygodni, ale wartość poruszonych tematów była nieoceniona na drodze do pełnego przepracowania i uwolnienia blokujących nas lęków, obaw, przekonań. Bardzo fajna energia, wymiana doświadczeń wśród uczestniczek programu. Intensywna praca z prowadzącą i jej skupienie na każdej z nas. Mniejsze grono uczestniczek. Myślę, że To było coś dla mnie, w tym danym momencie i dlatego zadziałało. Jestem na drodze rozwoju osobistego od kilku lat, jednak to program Wewnętrzna Prawda wywarła na mnie największe wrażenie. Czuję, że po programie jestem jeszcze cały czas w trybie pracy, było czasem ciężko, ale na pewno warto! Zaczęłam wracać do siebie, czuć się jak dawniej -pełna energii, zadowolona z życia, "nie ma problemu -wszystko da się zrobić"! Przestawienie swojego podejścia o 180 stopni.
skrzydla-tlo-img
Joanna
To jedyny program, który umożliwił mi tak prawdziwie i szczerze spojrzeć na moje życie, stawić czoła obawom, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację. Program pomógł usłyszeć głos mojej wewnętrznej mądrości i zdjąć gorset moich przekonań, abyś z lekkością realizować moje pragnienia i marzenia. Przede wszystkim zaczęłam dawać sobie prawo do tego, by znaleźć czas dla siebie, by poczuć się ważną. Z dnia na dzień, nabieram pewności w tym, że mam siłę, chęci i determinację do tego, by zmieniać siebie i swoją przestrzeń wokół. Nabrałam również jeszcze większej pewności, że mam sprawczość w swoich rękach. Lidziu, dziękuję za prowadzenie, otwartość i lekkość. Jesteś CUDowną osobą. Do każdej osoby, która ma wątpliwości :): jeśli czujesz się „wołana” przez ten program, usłuchaj tego wołania. Nagrodą jest Twoja wolność, wewnętrzny spokój i odnalezienie radości w swoim sercu.
skrzydla-tlo-img
Iza
Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite! Największą wartością były ćwiczenia, podczas których wyszło bardzo dużo i dużo zostało uwolnione, albo uświadomione. Po programie czuję się lekko, bardziej kobieco, więcej pewności siebie i czuję się piękniejsza. Dziękuję, to było piękne.
skrzydla-tlo-img
Anita
Program to niezwykłe doświadczenie już od pierwszego spotkania. Bardzo przemyślany, w którym krok po kroku prowadziłaś nas z niezwykłą uważnością. Czułam się bardzo zaopiekowana. To, jak się otworzyłam, zaskoczyło mnie. Wiem, że to właśnie dzięki Tobie, ciepłej, cudownej i wspierającej duszy, była to dla mnie niezwykła droga do siebie. Teraz widzę swoje emocje, potrzeby i jestem dla siebie ważna... Lidziu, dziękuję Ci bardzo za ten CUDowny czas i CUDowną przestrzeń, którą tworzysz.
skrzydla-tlo-img
Emilka

Dostęp do autohipnoz i medytacji terapuetycznych na 6 mcy!

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu potrzebuję na przerobienie Programu?

Lekcje są w formie moich wykładów i prowadzenie procesów, 6 nagrań trwa ok. 1-2h każde z nich, kilka w formie krótszej, gdzie tylko tłumaczę pewne mechanizmy. Autohipnozy robisz w dowolnym czasie, zajmują ok. 25-30 min. Łącznie zatem zajmie to ok 6 tygodni, ale pamiętaj, że rób w swoim własnym tempie.

Jakie są terminy spotkań?

Terminy spotkań są podane w module spotkania @&A. Tam również znajdziesz link do zooma, możesz sprawdzić, kiedy Ci pasuje, żeby być na żywo. Te spotkania z racji intymności uczestników nie będą nagrywane. Służą podzieleniu się Twoimi wrażeniami, wątpliwościami, może emocjami z pracy z Programem.

Czy muszę się odzywać i pokazywać twarz na zoom?

Oczywiście, że nie musisz, ale wierzę, że taka forma spotkań ma głęboką formę terapeutyczną, wszyscy jesteśmy podobni do siebie, mamy te same wyzwania w życiu. Tworzę bezpieczną dla Ciebie przestrzeń,

Jak długo będą dostępne nagrania i jak długo trwa przerabianie kursu?

Masz 6 mcy dostępu do kursu na platformie. Zalecam ok 5-7 dni przerwy między nagraniami, żeby ciało zintegrowało wszystko, zatem ok. 6 tygodni trwa cały proces. Robisz to w swoim własnym tempie.

Co to są autohipnozy i czy muszę je robić?

Nagrałam dla Ciebie autohipnozy, czyli tzw. medytacje prowadzone, które doskonale wzmacniają proces transformacji. Od Ciebie oczywiście zależy, czy będziesz chciała wykorzystać to narzędzie podczas swojego procesu.

Czy są materiały PDF do pracy własnej?

Program jest w formie warsztatowej, czyli pracujesz odsłuchując nagrania. Do prawie każdego spotkania dostaniesz krótki pdf coachingowy, który będziemy robić w czasie spotkań. Czas pomiędzy spotkaniami możesz wykorzystać na pogłębienie tej pracy, ale nie musisz. W przerwach pomiędzy spotkaniami następuje tzw. integracja procesu w Tobie. Pdfów nie musisz drukować, wszystko omawiam na nagraniach.

Lidia Trzeciakiewicz

Wyrusz w drogę do zbudowania siebie na nowo!

Uwolnij swoje emocje, wzorce z podświadomości i realizuj swój pełny potencjał zgodny z tym, co podpowiada Ci serce!
Zacznij podążać za skrywanymi w duszy pragnieniami i prowadź pełne satysfakcji życie!

Twoja inwestycja TERAZ
1899 zł