Trening, który popchnie cię do zmian
30.01.2023 godz. 18:00

Jak odzyskać radość w życiu i wprowadzić totalne zmiany?

konkretne narzędzia do zmiany

odwaga, inspiracja, konkrety

Na treningu dowiesz się, jak odzyskać radość w życiu i wprowadzić duże zmiany.

straciłaś w codzienności siebie?

już nie wiesz, kim jesteś i gdzie ta radosna kobieta sprzed lat?

chesz przełomu w życiu?

idealne trafiłaś!

Znam doskonale stan zastoju, bycia w "nieswoim" życiu. Będąc mamą z małymi dziećmi, pracując możesz mieć poczucie, gdzie jestem JA, ta dziewczyna sprzed lat, która miała radość w sercu. I tęsknisz być może za tym kawałkiem siebie. Dlatego chcę Ci pokazać, jak możesz tam dotrzeć, do serca i podświadomości.

pokażę Ci konkretne narzedzia

Ten trening jest dla Ciebie, jeśli:

blog-01-lidia-trzeciakiewicz
skuteczne narządzia do zmian

praca wewnętrzna

Nie będę Cię zwodzić, mówiąc , że jest magiczny sposób na zmiany. Sposobem jest głęboka praca wewnętrzna i wzięcie odpowiedzialności za siebie. Ale to, co Ci pokażę na tym treningu to:

konkretne narzędzia

Skuteczne narzędzia do pracy wewnętrznej, które w szybki sposób uzdrawiają podświadomość i emocje.

realne doświadczenie

Uczę inne kobiety drogi do siebie, bo sama taką przeszłam i na tym treningu podzielę się kawałkiem swojej przemiany.

początek drogi

Zapisując się na ten trening, możesz podjąć zobowiązanie wobec siebie: już dość! Zmieniam!

blog-03-lidia-trzeciakiewicz
prowadząca

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem terapeutką, przedsiębiorczynią, mamą, żoną. Leci 11 rok mojego życia w biznesie, w którym cenię sobie po latach spokój i bezpieczeństwo, a przede wszystkim moje życie osobiste.

Nie zawsze tak było. Jakość mojego obecnego życia jest wynikiem wielu lat poszukiwań i przede wszystkim doświadczania transformacji podświadomości i uwalniania emocji. 

Teraz prowadzę kobiety w drodze do siebie i słyszenia własnego serca. Czuję, że to co daję, to przekaz prosto z serca do serca.

REKOMENDACJE

Co mówią moje kursantki?

Pracuję z kobietami głównie grupowo, prowadzę webinary, spotkania, szkolenia i kursy. Wierzę, że to czas dla kobiet na mądre zarabianie. Mamy wszystkie marzenia o bezpieczeństwie, wolności i możemy je spełniać. Jednym z moich ziemskich talentów są właśnie nieruchomości i tego Cię nauczę.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

przyjdź, poczuj, zmień swoje życie

Dla Ciebie totalna zmiana jakości życia też jest możliwia!