WEBINAR - NAGRANIE

Jak założyć i prowadzić biznes w kobiecej energii?

NIE CZEKAJ, JUŻ TERAZ

ZAPEWNIJ SOBIE OBFITOŚĆ!

Dzięki temu webinarowi dowiesz się jak połączyć budowanie i prowadzenie firmy z żeńską energią oraz zapewnić obfitość w swoim biznesie.

ENERGIA ŻEŃSKA

O czym będziemy mówić?

Przygotowałam wyjątkowy webinar, w którym krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces zakładania i rozwijania firmy, w kobiecej energii!

biznes w enErgii żeńskiej

Dowiesz się jak założyć i prowadzić własny biznes w połączeniu z żeńską energią.

porzucenie etatu

Otrzymasz wskazówki, jak zrezygnować z etatu, aby uruchomić własny biznes.

atrakcyjna oferta

Nauczysz się tworzyć oferty, które magnetyzują i przyciągają klientów.

PREZENT DLA CIEBIE

AUTOHIPNOZA PRZYCIĄGANIA FINANSÓW

Medytacja, która zmieni Twój sposób myślenia i podejścia do pieniędzy oraz zwiększy Twoją zdolności do przyciągania obfitości finansowej do swojego życia.

autohipnoza-magneticlife-img-01 (1)
TEN WEBINAR

jest dla Ciebie jeśli chcesz:

Znam doskonale wiele tych aspektów, bo w 2013 roku, gdy otworzyłam pierwszą firmę, pracowałam 7 dni w tygodniu, nie brałam wolnego i wypaliłam się z energii, chęci i finansów po ok. 3 latach.

Potem przyszły kolejne firmy i doświadczenia i dopiero w 2019 roku zakładając trzecią firmę, zrozumiałam, gdzie popełniałam błędy. Otworzyłam agencję nieruchomości już na zupełnie innych zasadach, nie dostosowując się do standardów branży, zupełnie w kobiecej energii.

I to był strzał w dziesiątkę, rozwijałam siebie, biznes, jednocześnie pracując nad swoimi emocjami, mentalnością, podświadomymi programami z dzieciństwa. Teraz jestem jeszcze bliżej swojej życiowej misji i pomagam innym dojść do miejsca lekkości i spełnienia w życiu oraz biznesie.

ZAPEWNIJ SOBIE OBFITOŚĆ W BIZNESIE

ZAINWESTUJ W TEN WEBINAR, JEŚLI:

Przeprowadzę Cię przez proces budowana i prowadzenia własnej firmy w energii żeńskiej oraz pokaże jak zapewnić obfitość w swoim biznesie.

pRACUJESZ na etacie, ale OD DAWNA marzysz o swojej małej lub większej firmie.

Masz już swój biznes, ale nie do końca płynie to w taki sposób, o jakim marzysZ.

Chcesz otrzymać konkretne wskazówki do dalszej pracy ze sobą i swoim biznesem.

KIM JESTEM?

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

REKOMENDACJE

Co mówią uczestniczki?

Jeśli jesteś na etacie, ale marzysz o swojej małej lub większej firmie. Lub masz już swój biznes, ale nie do końca płynie to w taki sposób, o jakim marzysz, to ten webinar jest dla Ciebie.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.