zapisz się na webinar i wejdź na inny poziom biznesu!

BEZPŁATNY WEBINAR

Rozwijam biznes dalej

network nowej ery

25 czerwca

11:00

Odkryj nowy wymiar biznesu dla ludzi, którzy cenią wolność i pasję. Bez względu na to, czy już prowadzisz firmę, czy dopiero marzysz o założeniu własnego biznesu, ten webinar jest specjalnie dla Ciebie.

Zarezerwuj TERAZ swoje miejsce!

.
Odkryj nową erę networkingu z Healy i osiągaj wspaniałe sukcesy biznesowe!

O czym będziemy mówić?

Czy Twój biznes polega na pracy z ludźmi? Czy chciałbyś wesprzeć swoich klientów skutecznymi metodami? A może marzysz o zarabianiu, dając jednocześnie dobro innym? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Poznasz Skuteczne metody wspierania swoich klientów

Poznasz nowoczesne i skuteczne metody pracy z ludźmi w ramach swojego biznesu. Będziesz miała możliwość poszerzenia swoich umiejętności i zdobycia nowych narzędzi, które pozwolą Ci dostarczać klientom jeszcze lepsze rezultaty i niezapomniane doświadczenia.

Odkryjesz Możliwości biznesowe w networku z urządzeniem Healy

Otrzymasz pełne informacje na temat urządzenia Healy oraz dowiesz się, jakie możliwości biznesowe niesie ze sobą praca w sieci. Będziesz mogła poznać potencjał finansowy i rozwojowy, jaki daje ten innowacyjny produkt, oraz jak go wykorzystać, aby zbudować własny biznes.

Otrzymasz gotową Strategię osiągania wolności finansowej

Nauczę Cię, jak osiągnąć niezależność finansową poprzez budowanie własnego biznesu w sieci. Podzielę się strategiami, które pomogą Ci wykorzystać potencjał online i elastyczność pracy, aby zdobyć wolność finansową i żyć życiem pełnym pasji.

Twoja droga do finansowej niezależności

To dla Ciebie jeśli:

REKOMENDACJE

Co mówią uczestniczki?

Dołącz darmowego webinaru i odkryj, jakie możliwości czekają na Ciebie w świecie biznesu opartego na wolności, pasji i pracy z ludźmi. Zdobądź wiedzę o urządzeniu Healy oraz o potencjale biznesowym, jaki niesie ze sobą praca w sieci. Zapisz się już teraz i zbliż się o krok do osiągnięcia swoich biznesowych celów.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

PROWADZĄCA WEBINAR

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

Odkryj nową erę networkingu z Healy i osiągaj sukcesy biznesowe!

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoją obecną firmę, założyć nowy biznes czy osiągnąć większą wolność finansową, ten webinar dostarczy Ci wartościowej wiedzy i inspiracji, abyś mogła podjąć konkretne kroki ku realizacji swoich celów.