Uwalniam blokady

finansowe!

Nagranie webinaru, które dzięki formie warsztatowej i pracy z podświadomością oraz programami rodowymi uwolni Twoje blokady finansowe.

UWOLNIJ BLOKADY

I POCZUJ LEKKOŚĆ FINANSOWĄ!

Pracujesz od wypłaty do wypłaty i jesteś zmęczona martwieniem się o pieniądze?

prowadzisz własny biznes, ale ciągle nie masz płynności finansowej lub zysków?

Narzekasz na brak pracy lub klientów? Chciałabyś poczuć lekkość finansową?

Problemów finansowych możemy mieć wiele...

Od braku pieniędzy, zbyt szybkiego wydawania, nawet jeśli się pojawią, zadłużania lub zarabiania zbyt mało. To tylko kilka przykładów, każdy z nas ma inną pracę lub biznes. Niemniej wyzwania mogą być podobne i nie ma znaczenia, ile i jak zarabiasz!

WEBINAR W FORMIE WARSZTATU

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

lidia-trzeciakiewicz-img-01
Przepracujesz swoje blokady finansowe

dzięki TEMU WEBINAROWi:

pOZNASZ WŁASNE BLOKADY

Rozpoznasz swoje przekonania na temat pieniądza i blokady finansowe. Zrozumiesz, czym jest energia pieniądza i jak ważna jest w kontekście lekkości życia.

pRZEPRACUJESZ OGRANICZENIA

Ten webinar będzie miał formą warsztatu. Poza wiedzą, którą ode mnie dostaniesz, sama przepracujesz ograniczające Cię blokady finansowe.

DOŚWIADCZYSZ OBFITOŚCI

Uwolnisz się od nieuświadomionych myśli i wejdziesz na drogę obfitości finansowej. Nauczysz się sama generować obfitość, aby zacząć móc cieszyć lekkością finansową.

PROWADZĄCA WEBINAR

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Na co dzień zajmuję się podświadomością, emocjami i jestem ekonomistką. Od 2013 roku prowadzę swoje firmy.

Temat finansów to mój konik, nie dlatego że zawsze miałam ich mnóstwo, tylko dlatego, że życie od urodzenia uczyło mnie finansów. Najpierw wyjścia z poczucia braku, potem nauczenia się generowania wyższych kwot i ich utrzymywania.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

DOŚWIADCZYSZ OBFITOŚCI

Co mówią uczestniczki?

Brak obfitości finansowej jest spowodowany, jak większość naszych życiowych wyzwań przekonaniami, traumami rodzinnymi i rodowymi. Pamiętaj, że nasze decyzje w ok. 95% wynikają z naszej podświadomości, więc zapewne masz w tej sferze, sporo do odkrycia.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.