DARMOWE wyznanie

6-8.11.2023 godz. 10

Na zamkniętej grupie fb

STWARZAM RAJ

3-dniowa wewnętrzna podróży, w której powiem Ci o odróżnianiu głosu ego od głosu intuicji. Przeprowadzę Cię również przez medytację otwarcia pola serca.

NIE CZEKAJ, JUŻ TERAZ

DOŁĄCZ DO WYZWANIA

.

Masz trudności w odróżnieniu głosu serca od głosu ego, co prowadzi do zamieszania w Twoich decyzjach i celach życiowych?

Nie potrafisz zauważyć realnych zmian w swoim życiu, pomimo prób i wysiłku, co może generować frustrację i poczucie stagnacji?

Masz zamknięte serce z powodu przeszłych doświadczeń i potrzebujesz pomocy, aby otworzyć się na nowe możliwości i nowe relacje?

POSŁUCHAJ SWEGO SERCA...

Słuchanie serca, nie jest taką prostą sprawą, jak by się wydawało! Często nie umiem odróżnić głosu ego od głosu serca, a wiele z nas ma zamknięte poranione serca, co jeszcze bardziej utrudnia nam realizację się na Ziemi. Zapraszam Cię zatem do 3-dniowej wewnętrznej podróży, w której powiem Ci o odróżnianiu głosu ego od głosu intuicji. Przeprowadzę Cię również przez medytację otwarcia pola serca. Dołącz zatem do wyzwania i odkryj kolejne puzzle swojego wnętrza!

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!

To wyzwanie jest dla Ciebie jeśli:

img-06-lidia-trzeciakiewicz
STWARZAM RAJ

Co zyskasz?

To wyzwanie to wyjątkowa okazja do zgłębienia swojej wewnętrznej mądrości, odkrycia tajemnic swojego serca i połączenia się z intuicją. W trakcie tej 3-dniowej podróży zdobędziesz narzędzia do rozróżniania głosu serca od ego oraz otworzenia swojego serca na nowe możliwości.

Rozróżnij głos serca od ego

Zdobędziesz umiejętność wyraźnego rozróżniania, co naprawdę kieruje Tobą w życiu - autentyczne pragnienia Twojego serca czy wpływ ego. To klucz do podejmowania decyzji, które są zgodne z Twoją prawdziwą ścieżką i prowadzą do pełnej satysfakcji z życia.

Pokonaj stagnację

Jeśli czujesz, że utknąłeś w miejscu i brak postępów w realizacji swoich celów, to wyzwanie pomoże Ci przełamać tę stagnację. Zyskasz narzędzia do skoncentrowania się na swoich priorytetach i osiągnięcia życiowej równowagi.

Otwórz swoje serce

Przeszłe doświadczenia i zamknięte serce mogą stanowić przeszkodę w budowaniu zdrowych relacji i odczuwaniu radości. Dzięki wyzwaniu nauczysz się, jak otworzyć swoje serce na nowe doświadczenia, relacje i pełne emocji życie.

img-01-lidia-trzeciakiewicz
PROWADZĄCA WYZWANIE

Lidia Trzeciakiewicz

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, praktykiem metody Soul Bodu Fusion TM, absolwentką Szkoły Psychologii Źródła, a także life coachem. Do tego setki godzin spędzonych na warsztatach, kursach i pracy własnej z duszą i podświadomością.

Jako ósemka numerologiczna i waga mam zamiłowanie do biznesu oraz piękna. Od 2013 roku miałam kilka firm, produkowałam etyczną odzież, a ostatnie lata prowadziłam z sukcesem agencję nieruchomości.

Wszystkie moje doświadczenia i umiejętności przekazuję moim klientkom i klientom, bo wierzę, że każdy ma swoją misję. Moją jest bycia drogowskazem na Twojej drodze do siebie, być może przez dłuższy lub bardzo krótki czas.

Pracuję metodami, które najbardziej zmieniły moje życie, docieram do korzenia problemu, by uleczyć nasze życie. Między innymi pracuję na głębokim poziomie z podświadomością, przekonaniami, wzorcami wykorzystując hipnozę, Soul Body Fusion, coaching.

REKOMENDACJE

Co mówią uczestniczki?

Przeczytaj, co dotychczasowe uczestniczki mówią o swoich doświadczeniach. Poznaj inspirujące historie sukcesu i przekonaj się, jak to wyzwanie może przynieść korzyści właśnie Tobie.

skrzydla-tlo-img
Anita

Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite!

skrzydla-tlo-img
Monika

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty.

zarezerwuj miejsce teraz

stwórz swój własny raj na ziemi!

Terminy spotkań:

Miejsce: Zamknięta grupa na Facebooku.

Po zapisaniu się, otrzymasz link do grupy, gdzie możesz do nas dołączyć. Nie martw się, jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo – spotkania zostaną nagrane, więc będziesz mogła je odsłuchać w dogodnym dla siebie czasie.

NIE CZEKAJ, JUŻ TERAZ

Otwórz swoje serce na nowe doświadczenia i odkryj wewnętrzną mądrość podczas wyzwania 'Stwarzam Raj'. Zapisz się już teraz i rozpocznij swoją podróż ku autentycznemu życiu!

.