KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU we wrześniu 2023 ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH!

Lidia Trzeciakiewicz

Transformacyjny program dla kobiet

Słyszę siebie

Dołącz do programu i wyrusz w fascynującą podróż do zbudowania siebie na nowo.
Program jest formą pracy terapeutycznej ze sobą.

Czego tak naprawdę pragniesz?

Skoro już trafiłaś na tę stronę, to znaczy, że pragniesz zmiany w swoim życiu... Mój autorski program odkrywania wewnętrznej prawdy, jest oparty o metody, które poznałam w trakcie mojej drogi życiowej i które pozwoliły mi przetransformować postrzeganie rzeczywistości, a w konsekwencji również całe życie zewnętrzne. Wiele uczestniczek programu zmieniło dzięki niemu swoje życie i postrzeganie rzeczywistości.

Zacznij od nowa

Chcesz zacząć od nowa z poszerzoną samoświadomością, bo czujesz, że jest inna, lepsza droga.

Poczuj lekkość

Chcesz doświadczyć uczucia lekkości, spełnienia i uwolnienia od negatywnych przekonań.

Pokochaj siebie

Chcesz poczuć miłość, uznanie i akceptacje dla siebie samej na najgłębszym poziomie.

Starasz się, rozwijasz, a rezultaty nie są takie, jakie byś chciała?

Nie widzisz realnych zmian w życiu. Czujesz, że dużo robisz, ale nie odnajdujesz pełni szczęścia. Jesteś wypalona zawodowo, przemęczona pracą lub własnym biznesem.

Nie wiesz, czego naprawdę chcesz, zagubiłaś się w życiu?

Czujesz pogubienie w życiu. Targają Tobą złość, emocje lub wręcz przeciwnie nie czujesz emocji. Pragniesz od życia więcej. Chcesz wprowadzić zmiany, ale coś Cię blokuje.

lidia-trzeciakiewicz-img-03

o autorce programu

Sama przeszłam wieloletnią, bolesną drogę, zebrałam multum wiedzy i doświadczania i daję Ci esencję, byś Ty mogła trochę, jak w drodze na skróty, przejść przez ten proces szybciej. Poza fizycznymi zmianami na każdym poziomie, które wydarzyły się u mnie w ostatnich latach, od relacji, po pracę i miejsce zamieszkania, to najbardziej widzę zmianę swojej świadomości. Postrzegania, odczuwania i bycia ze sobą zawsze. Jest to stan, w którym już nie szukam odpowiedzi na zewnątrz, bo umiem je wydobyć ze środka, z wnętrza siebie. I Ciebie pragnę zaprowadzić do tego miejsca! My kobiety mamy ten naturalny dar i wiem, że skoro tu jesteś, to czujesz podskórnie, że to też historia o Tobie.
Lidia Trzeciakiewicz
Hipnoterapeuta & Coach

DLACZEGO TEN PROGRAM JEST WYJĄTKOWY?

Dzięki pracy ze sobą, ale przy moim prowadzeniu nabierzesz pewności siebie, zobaczysz, jak możesz jako kobieta nawigować życie w lekkości i rozgościć się w nim, jak na najlepszym przyjęciu.

Forma warsztatów

To jest praca warsztatowa, nie dostajesz ode mnie pdf czy lekcji video do pracy własnej, pracujesz na spotkaniach lub odsłuchując je.

Ty też masz głos!

Rozmawiamy, jest na to czas na początku i na końcu każdego spotkania. Gwarantuję Ci, że się otworzysz.

Kameralna grupa

Warsztaty są prowadzone w małej grupie (maksymalnie kilkanaście osób), tak byś czułą się komfortowo.

Ten program to początek Twojej drogi do zbudowania siebie na nowo.

To początek nowej życiowej drogi z poszerzoną samoświadomością, dzięki której zobaczysz świat takim, jakim jest naprawdę. Fundament do odrodzenia się bez warstw przekonań, ran, opinii, pod którymi kryjesz się prawdziwa Ty. To miłość i uznanie dla siebie samej na najgłębszym poziomie.

Ten program to przestrzeń dla kobiet, które pragną trwałej fundamentalnej zmiany w życiu.

To doświadczenie lekkości i uwolnienia, które poczujesz w trakcie programu i przez wiele tygodni po nim. To spotkania, w których masz głos, możesz przyjść z całą sobą, tym co masz w środku, nawet jeśli w tym momencie Cię to bardzo uwiera. To przemyślany proces przeprowadzenia Twojej podświadomości i świadomości, do miejsca wewnętrznej prawdy o sobie.

Wyrusz w drogę do zbudowania siebie na nowo!

Kolejna edycja kursu już we wrześniu. Zapisz się koniecznie na listę oczekujących, a otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu kursu.

Główne tematy w programie

Mój autorski program odkrywania wewnętrznej prawdy, jest oparty o metody, które poznałam w trakcie mojej drogi życiowej i które pozwoliły mi przetransformować całe życie zewnętrzne. Teraz przeprowadzę także Ciebie przez transformację postrzegania rzeczywistości i siebie.

Dlaczego klientki wybierają ten program

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to nie przypadek, że trafiłam właśnie na Lidkę i że wchodzę w proces, jakiego do tej pory nie znałam. To, co się działo w moim ciele, w mojej głowie i w moim życiu było dla mnie nowe i trudno jest to opowiedzieć. Dzięki temu, że pracowałyśmy w małej grupie, po raz pierwszy nie byłam tylko słuchaczem i odbiorcą treści, ale aktywnie poddałam się ćwiczeniom i procesom, co przekładało się na efekty. Kameralna grupa pozwalała na to, że było intymnie, a z drugiej zmuszała do realnej i aktywnej pracy nad sobą. Lidka stworzyła doskonałą, bezpieczną atmosferę. Doceniam bardzo, że poświęcała nam tyle czasu, ile potrzebowałyśmy, często wydłużając zajęcia. Jej stopień zaangażowania dawał poczucie bezpieczeństwa i bycia zaopiekowaną. Ogromną i chyba największą wartością były dla mnie to, że dzieliła się z nami swoim doświadczeniem i przykładami z życia. Z całego serca dziękuję Ci Lidka za możliwość wzięcia udziału w tym programie.
skrzydla-tlo-img
Monika
Największą wartością tego programu było zaangażowanie Lidii, dzielenie się wiedzą, szczegółowe wytłumaczenie mechanizmów i schematów kierujących naszym życiem, możliwość przyjrzenia się temu z innej perspektywy. Program trwał tylko "6 tygodni, ale wartość poruszonych tematów była nieoceniona na drodze do pełnego przepracowania i uwolnienia blokujących nas lęków, obaw, przekonań. Bardzo fajna energia, wymiana doświadczeń wśród uczestniczek programu. Intensywna praca z prowadzącą i jej skupienie na każdej z nas. Mniejsze grono uczestniczek. Myślę, że To było coś dla mnie, w tym danym momencie i dlatego zadziałało. Jestem na drodze rozwoju osobistego od kilku lat, jednak to program Wewnętrzna Prawda wywarła na mnie największe wrażenie. Czuję, że po programie jestem jeszcze cały czas w trybie pracy, było czasem ciężko, ale na pewno warto! Zaczęłam wracać do siebie, czuć się jak dawniej -pełna energii, zadowolona z życia, "nie ma problemu -wszystko da się zrobić"! Przestawienie swojego podejścia o 180 stopni.
skrzydla-tlo-img
Joanna
Program różnił się tym od innych, że nie miał ściśle określonej struktury, nie było nic na siłę i wedle grafiku. Moim zdaniem dlatego tak pięknie płynął, zgodnie z potrzebami i energią grupy. Bezpieczna i pełna zaufania przestrzeń, dzięki której odważnie i szczerze można było podzielić się swoimi przeżyciami lub przemyśleniami, a także poznanie cudownych kobiet, z którymi wspólnie odbyłyśmy wspaniałą podróż. Jestem pełna energii i odwagi. Czuję, że coś się we mnie zmieniło i transformowało. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ten program i energia, jaką przekazujesz odmienia życie. Dziękuję, za ten program, za to, że tak chętnie dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem, że otwarcie i szczerze pokazujesz swoją drogę rozwoju. Jesteś dla mnie prawdziwą inspiracją.
skrzydla-tlo-img
Aga
Pierwszy raz uczestniczyłam w spotkaniach, gdzie każdy miał przestrzeń do swobodnego wypowiedzenia się i wyrażenia siebie. Z uwagi na stosunkowo niewielką grupę uczestniczek, podejście Lidki miało możliwość być bardzo indywidualne i zadane pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Bez zbędnych skryptów, stosu materiałów i notatek. Sama esencja serca. Największą wartością była niesamowita energia przepięknych Kobiet — inspirujących, świadomych, z pomysłami na siebie, biorących życie pełnymi garściami. Czuję, że to dopiero początek. Absolutna magia.
skrzydla-tlo-img
Agnieszka
To jedyny program, który umożliwił mi tak prawdziwie i szczerze spojrzeć na moje życie, stawić czoła obawom, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację. Program pomógł usłyszeć głos mojej wewnętrznej mądrości i zdjąć gorset moich przekonań, abyś z lekkością realizować moje pragnienia i marzenia. Przede wszystkim zaczęłam dawać sobie prawo do tego, by znaleźć czas dla siebie, by poczuć się ważną. Z dnia na dzień, nabieram pewności w tym, że mam siłę, chęci i determinację do tego, by zmieniać siebie i swoją przestrzeń wokół. Nabrałam również jeszcze większej pewności, że mam sprawczość w swoich rękach. Lidziu, dziękuję za prowadzenie, otwartość i lekkość. Jesteś CUDowną osobą. Do każdej osoby, która ma wątpliwości :): jeśli czujesz się „wołana” przez ten program, usłuchaj tego wołania. Nagrodą jest Twoja wolność, wewnętrzny spokój i odnalezienie radości w swoim sercu.
skrzydla-tlo-img
Iza
Przekazywana wiedza była uporządkowana i interesującą, zapadająca w pamięć (np. męska i żeńska energia i odniesienie do natury) ćwiczenia, które uświadomiły ogrom wzorców na każdym spotkaniu coś nowego, niesamowite! Największą wartością były ćwiczenia, podczas których wyszło bardzo dużo i dużo zostało uwolnione, albo uświadomione. Po programie czuję się lekko, bardziej kobieco, więcej pewności siebie i czuję się piękniejsza. Dziękuję, to było piękne.
skrzydla-tlo-img
Anita
Program to niezwykłe doświadczenie już od pierwszego spotkania. Bardzo przemyślany, w którym krok po kroku prowadziłaś nas z niezwykłą uważnością. Czułam się bardzo zaopiekowana. To, jak się otworzyłam, zaskoczyło mnie. Wiem, że to właśnie dzięki Tobie, ciepłej, cudownej i wspierającej duszy, była to dla mnie niezwykła droga do siebie. Teraz widzę swoje emocje, potrzeby i jestem dla siebie ważna... Lidziu, dziękuję Ci bardzo za ten CUDowny czas i CUDowną przestrzeń, którą tworzysz.
skrzydla-tlo-img
Emilka
Chcę się podzielić z Tobą moim wrażeniami po kursie "Słyszę siebie", który wpłynął w znaczącym stopniu na moją świadomość, choć wiem, że proces zmiany nadal toczy się też na poziomie podświadomym, ponieważ zakorzenione wzorce ulegają przebudowie. Dla mnie pierwsze spotkania były niesamowitym przeżyciem, bo nie zdawałam sprawy, że duszenie w sobie wstydu, poczucia winy, stawianie siebie w pozycji ofiary mogą tak blokować przed tym, by ruszyć dalej 😲 Nie był to łatwy dla mnie czas, przedmioty wokół dziwnie się psuły, kupowana żywność też. Były momenty silnych buntów, zdenerwowania, bez jasnej przyczyny. Wszechświat pokazywał, że proces oczyszczania trwa. Twoje autohipnozy też w tym pomagały. Po każdej z nich, czułam się lżej, swobodniej...tak jakby z czasem ujście do mojego wewnętrznego głosu "się udrażniało". Poza tym wiedza o energii żeńskiej, równoważeniu jej z męską - nie zdawałam sobie sprawy, że tak ważne jest zachowanie ich w odpowiedniej równowadze. Dzięki temu teraz wybieram świadomiej w jakiej roli chcę być, by to czego pragnę przychodziło z lekkością, zgodnie z wykorzystaniem moich naturalnych talentów. Wisienką na torcie było kluczowe zdanie, które usłyszałam na naszym ostatnim spotkaniu, że sztuką jest OCZEKIWAĆ BEZ OCZEKIWAŃ. Mieć intencję, mieć pewność, że to nadejdzie, ale równocześnie umieć odpuścić i robić swoje. Ahh, aż moje serce na samą tę myśl zaczyna szybciej bić 💓 Ten kurs, a tak naprawdę proces terapeutyczny, który stworzyłaś, to fundament, dzięki któremu czuję się mocniejsza, pewniejsza siebie i pewna, że to czego pragnę jest w moim zasięgu. Zaczęłam życie w nowej świadomości, w której nie głos mojej głowy, otoczenia, ale wewnętrzna intuicja jest priorytetem. Wiem, że podejmując decyzje z poziomu serca i miłości do siebie, jestem w stanie żyć zgodnie z poczuciem sensu mojego istnienia oraz zrealizować swoją misję tutaj. Dziękuję jeszcze raz za ten czas i serdecznie pozdrawiam.
skrzydla-tlo-img
Karolina
Chciałabym podziękować Tobie za ten program i za przesłanie, z którym do nas przyszłaś. "Słyszę siebie"-to klu tego co od października próbuję uczynić dla siebie i moich bliskich. Od dzieciństwa nauczona byłam nie mieć własnych potrzeb, nie wyrażać emocji, w sumie być niewidzialną, bo problemy dorosłych były od nas- dzieci ważniejsze. Potem w życiu, w relacjach stosowałam tę zasadę, nieświadoma, że czynię sobie ogromną krzywdę. Nie płakałam, nie żaliłam się, przyjmowałam wszystko na klatę, pozwalałam na poniżanie mnie, brak szacunku, zdrady oraz bicie. Mimo dostatku, nie czułam się szczęśliwa ani spełniona. I w końcu ogarnął mnie przeogromny smutek. Zaczęłam zadawać sobie pytania: co robię nie tak?dlaczego, mimo że mam dom, męża, cudne dzieci czuję, że nie żyję tak naprawdę? Zaczęłam szukać po omacku sposobu, aby to wyjaśnić i naprawić jakoś. Trafiłam na ustawienia, potem do Ciebie na jeden program, w końcu na ten właśnie. I poczułam, że otwierają się we mnie po kolei wszystkie zapomniane, wypierane latami emocje. Płacz towarzyszy mi nawet teraz, jak to piszę. Wypłakałam już wiele łez, również tych z przeszłości. Czuję, że się budzę ze złego snu, że zaczynam widzieć i rozumieć wreszcie co i dlaczego się ze mną tak działo i dzieje, i czekać z ogromną ciekawością, do czego mnie to przebudzenie prowadzi. Jestem zafascynowana twoją wiedzą, wyczuciem, bezpośredniością i empatią równocześnie. Rzucasz hasła i nakierowujesz, nie dając gotowych sposobów na rozwiązanie własnych problemów. Słusznie, bo każda z nas jest inna. Dziękuję za to, że pokazałaś jak wsłuchać się w siebie, jak tworzyć nową"ja", jak walczyć o siebie i po prostu nie dać siebie zakrzyczeć, zaszufladkować, zepchnąć na bok, zapomnieć. Jestem Ci ogromnie wdzięczna, bo moje życie się zmienia, dzieją się cuda każdego dnia. Rzeczy, które wydawały się nie do zrobienia, robią się ot tak bez wysiłku. Program bowiem otworzył nie tylko mnie, ale dzięki temu, że ja się otworzyłam, poruszył też moich bliskich. Wczoraj po raz pierwszy od 37 lat mój jedyny, żyjący brat otworzył się przede mną i wypłakał się razem ze mną. I wiem, że to jest dopiero początek zmian w mojej rodzinie. Czuję, że będzie tak teraz na porządku dziennym. Że to jest jazda tylko w jednym kierunku. Już nie zawrócę z tej drogi i tego nawet nie chcę. Mimo bólu, płaczu, smutku, tęsknoty i żalu. Te uczucia akceptuję jako cenę tej przemiany we mnie. Akceptuję wszystko, co teraz się u mnie wydarza, nie buntuję się i nie walczę z tym. Jeszcze raz dziękuję. Czuję z tobą ogromną więź i zrozumienie z twojej strony. Bije od Ciebie pewność siebie i radość, której całe życie nie miałam w sobie. Pragnę dojść do takiego punktu, w którym i ja taka będę. Chcę być szczęśliwa, a tym programem pomogłaś mi zrozumieć, że ta droga jest jedyną i słuszną. Buziaczki i przytulasy ogromne.
skrzydla-tlo-img
Emilka

Jak wygląda Program?

Program trwa 1,5 m-ca, czas między spotkaniami wynosi tydzień, bo będziesz potrzebowała czasu na integrację w ciele nowej wiedzy i procesów, które zajdą. Zaufaj mi, jest to niezbędne.

zapisz się na listę oczekujących

Umysł może dawać Ci wiele wymówek, więc bądź uważna. Serce Twoje już wie, czy jesteś gotowa i jest to dla Ciebie.

.

Najczęściej zadawane pytania

Czy w Programie muszę brać udział na żywo?

Nie, wszystkie spotkania będą nagrane i udostępniane na zamkniętej grupie na Facebooku. Jeśli nie masz Facebooka, to możesz otrzymać link do nagrania. Zalecam jednak, żeby każde spotkanie przesłuchać w samotności w dogodnym czasie i miejscu, żeby można było odbyć pracę warsztatową.

Czy muszę się odzywać i pokazywać twarz na zoom?

Program przygotowany jest w formie kameralnych warsztatów, więc proszę o włączenie kamerki. Jeśli nie masz ochoty się odzywać, to oczywiście szanuję Twoją decyzję. W tej przestrzeni będziesz czuć się otulona opieką.

Jak długo będą dostępne nagrania?

Na grupie na Facebooku przez rok.

Co to są autohipnozy i czy muszę je robić?

Nagram dla Ciebie autohipnozy, czyli tzw. medytacje prowadzone, które doskonale wzmacniają proces transformacji. Od Ciebie oczywiście zależy, czy będziesz chciała wykorzystać to narzędzie podczas swojego procesu.

Czy są materiały PDF do pracy własnej?

Program jest w formie warsztatowej, czyli pracujesz na naszych spotkaniach (lub gdy odsłuchujesz). Do każdego spotkania dostaniesz krótki pdf coachingowy, który będziemy robić w czasie spotkań. Czas pomiędzy spotkaniami możesz wykorzystać na pogłębienie tej pracy, ale nie musisz. W przerwach pomiędzy spotkaniami następuje tzw. integracja procesu w Tobie.

Jak długo mogę wykorzystać sesje indywidualne w pakiecie premium?

3-godzinne sesje z pakietu premium możesz wykorzystać od momentu zakupu do 30.04.2023 r.

Lidia Trzeciakiewicz

Wyrusz w drogę do zbudowania siebie na nowo!

My kobiety szczególnie jesteśmy wrażliwe, mamy intuicję, i gdy nie żyjemy w zgodzie ze sobą, nasze ciało cierpi, umysł produkuje zbyt dużo myśli, nie odczuwamy radości. Zacznij podążać za skrywanymi w duszy pragnieniami i prowadź pełne satysfakcji życie!