Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!!!

Bezpłatny trening online

Twoja

agencja nieruchomości?

14 kwietnia

11:00

Chcesz zacząć działać w branży nieruchomości? Odbierz wejściówkę na bezpłatny trening i otwórz drzwi do atrakcyjnej pracy, wolności, niezależności oraz świetnych pieniędzy.

img-01-lidia-trzeciakiewicz

odbierz wejściówkę!

pracuj w nieruchomościach

Dla kogo jest ten trening?

Myślisz poważnie o zmianie zawodu lub branży? Chcesz pracować na własnych zasadach, mieć dobre zarobki i sporo czasu? A do tego interesujesz się nieruchomościami lub czujesz, że coś Cię do nich ciągnie? Dobrze trafiłaś! Prowadzę agencję nieruchomości (obecnie ze wspólniczkami) i jest to jeden z tych biznesów, które pokochałam od pierwszego wejrzenia. Dlaczego?

własna Agencja nieruchomości da Ci:

Wolność w dysponowaniu swoim czasem

Bardzo dobre pieniądze i ciekawą, różnorodną pracę

Szansę na poznawanie wspaniałych ludzi

Wiele możliwości, których jeszcze nie widzisz w życiu

pracuj w nieruchomościach

Na tym treningu dowiesz się:

Moja własna agencja nieruchomości i sposób w jaki, ją prowadzę, jest moim dużym sukcesem. I Ciebie również chcę do tego zachęcić na najbliższym treningu. Podzielę się moim doświadczeniem, wiedzą i praktyką wykonywania tego zawodu. Tego nie przeczytasz w internecie.

Czy masz predyspozycje do bycia agentką nieruchomości?

Czego potrzebujesz, żeby wystartować w tej branży?

Jak wybić się na rynku pośród sporej konkurencji?

img-06-lidia-trzeciakiewicz
O mnie

Lidia trzeciakiewicz

Prowadzę biznes od 2013 roku. Miałam firmy produkcyjne, ale to nieruchomości skradły moje serce. Mam na koncie kilkadziesiąt transakcji oraz własne inwestycje.

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego jestem coachem biznesowym. Wiem, jak wiele możemy osiągać, jeśli tylko sobie na to pozwolimy.

Ponad wszystko cenię sobie wolność i pomagam kobietom rozwijać ich biznesy, aby miały czas i pieniądze na życie prywatne.

Jeśli rezonuje to z Tobą, to zostań na dłużej.

Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!!!

Pobierz teraz wejściówkę!

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Dołącz do mnie na bezpłatnym treningu online i otwórz drzwi do fascynującej przygody z własną agencją nieruchomości.