wyzwanie premium
Bezpłatne

wskocz na poziom premium w biznesie online opartym na Twojej wiedzy!

27-28.06

11:00

Zbuduj nieprzeciętny biznes i markę osobistą, w której klienci sami będą chcieli z Tobą pracować.

img-new-lidia-trzeciakiewicz

Zarezerwuj teraz miejsce dla siebie!

chesz więcej zarabiać w online?

Czujesz, że masz wiedzę, doświadczenie i pasję, ale nie umiesz tego spieniężyć. Masz klientów, ale zbyt mało lub nie takich, o jakich marzysz. Może to czas na wejście na poziom premium Twojej marki osobistej? Gubisz się w gąszczu wiedzy o marketingu online? Doskonale trafiłaś! Mam na imię Lidia i od 12 lat prowadzę biznes, w tym od 4 lat również online. Chcę Ci pokazać, że możesz mieć swój własny, zdalny biznes i realizować w nim w pełni siebie oraz swoje życie prywatne. Zapisz się na wyzwanie, a krok po kroku dowiesz się, co potrzebujesz zrobić, by Twój biznes stał się premium i dawał Ci piękne pieniądze!

img-01-new-lidia-trzeciakiewicz
O mnie

Lidia trzeciakiewicz

Od 12 lat zajmuję się biznesem, nieruchomościami i świadomym życiem. Moją główną wartością jest wolność i wszystko, co robię, pracując z ludźmi, to pokazywanie im innych rozwiązań, poza schematami. Kocham luksus czasu i możliwości, które widzę w życiu.

Wychodziłam poza schemat od zawsze! Prowadząc firmy, układając własne życie osobiste, zawsze kreuję własne rozwiązania. Kobietom pokazuję, żeby żyły po swojemu, wybierając piękne, obfite, luksusowe życie na własnych zasadach. Mam holistyczne podejście do życia i biznesu. W moich szkoleniach i mentoringach opieram się na doświadczeniu i wglądach wewnętrznych, hipnoterapii oraz pracy z polem i ustawieniami w biznesie.

Co zyskasz w wyzwaniu?

otworzysz się na wyższy poziom biznesu

Biznes w wersji premium oparty na Twojej marce osobistej jest w zasięgu. Poznasz nowe podejście do budowania oferty premium, dzięki której wejdziesz na zupełnie inny wymiar biznesu online.

Wsparcie w Kreowaniu Biznesu

Wiem, z czym mierzysz się chcąc zrobić skok kwantowy w swoim biznesie. Być może Robisz wiele działań, ale nie przynoszą one pożądanych rezultatów. Pokażę Ci jak biznes w wersji premium da Ci nowe możliwości i lekkość zarabiania.

Dostęp do Wiedzy oraz Inspiracji

Przejdziesz przez intensywne dwudniowe wyzwanie, podczas którego zdobędziesz konkretną wiedzę, oraz inspirację i motywację do działania. Będziesz mieć szansę na zadawanie pytań co pozwoli Ci na jeszcze szybszy rozwój i osiągnięcie swoich celów biznesowych.

Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!

Zbuduj biznes online na poziomie premium!

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Dołącz do mnie na bezpłatnym wyzwaniu i otwórz drzwi do fascynującej przygody z własnym biznesem online na poziomie premium!